Dzień otwarty

Dzisiaj w naszej szkole odbył się kolejny “Otwarty dzień”. Były zabawy przy muzyce na sali gimnastycznej, ciekawe doświadczenia, dzieci pokazywały swoje umiejętności plastyczne, były też bum-bum rurki, zabawa robotami, klockami lego, zabawa językiem angielskim i elementy programowania z pszczółką Bee. Można było sobie także zrobić śmieszne zdjęcia w programie webcam toy i wiele innych atrakcji. Dla każdego coś miłego usmiech_oczko  i każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Jeżeli spodobała Wam się nasza szkoła to zapraszamy na “Piątki w 4” w godz. od 16.30 – do 17.30. A od 1 września zapraszamy dzieci do I klasy. Rodzicu, rozważasz wybór dobrej szkoły dla swojego dziecka? Wybierz Szkołę Podstawową nr 4.

A tutaj możecie oglądnąć filmik youtube

i zdjęcia

dz_otw_02_17

GALERIA
i na facebooku