Ostatnie sukcesy edukacyjne w III a

Zakończył się 2 etap miniolimpiady matematycznej dla uczniów klas III z naszego miasta. Do tego etapu (30 osobowej grupy)zakwalifikowała się trójka uczniów: Sandra Pelczar, Mikołaj Krukierek i Hubert Michalski. Najlepiej, z naprawdę złożonymi zadaniami, poradził sobie Hubert Michalski, który ostatecznie uplasował się na 7 pozycji w mieście (otrzymał wyróżnienie). Natomiast Sandra poradziła sobie równie dobrze, ale popełniła jeden błąd rachunkowy więcej i do wyróżnienia zabrakło jej jedynie 1,5 punktu. Mikołaj też należy do 30 osobowej grupy najlepszych matematyków w Krośnie (gdzieś w drugiej dziesiątce). Biorąc pod uwagę, że w pierwszym etapie startowało 167 uczniów z różnych placówek, jest to duży sukces.

Izabela Walaszczyk to kolejna laureatka konkursu matematycznego. Tym razem ogólnopolskiego konkursu „Olimpiada wiedzy Archimedes.plus”  edycji wiosennej.

 GRATULUJĘ WAM KOCHANI SERDECZNIE!!!

Jestem przekonana, że jeszcze nie raz odniesiecie sukcesy (i nie tylko te wyróżnione osoby), na polu matematycznym oraz w wielu innych dziedzinach.  Mocno Wam kibicuję!!!

Beata Kucab

hubert-2018

GALERIA