Zebrania z rodzicami on-line

W dniach 17-19.11. 2020 r. w godz. 16-18 odbędą się konsultacje indywidualne dla rodziców.
Rodzice będą mieli możliwość rozmowy online z wykorzystaniem platformy MS OFFICE TEAMS z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogiem, psychologiem szkolnym. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu wyłącznie za pośrednictwem kont uczniów.
Aby skorzystać z takiej formy konsultacji należy w oknie wyszukiwania na górze strony platformy TEAMS wpisać nazwisko nauczyciela.
Po znalezieniu osoby należy nacisnąć ikonę rozmowy video lub słuchawki telefonu. Jeżeli nauczyciel w tym czasie będzie zajęty rozmową z innym rodzicem proszę pozostawić informację na czacie z prośbą o kontakt. Nauczyciel oddzwoni.
Ze względów bezpieczeństwa przekazywanych informacji prosimy, aby podczas połączenia rodzic jak i nauczyciel mieli załączoną kamerę. Wychowawca klasy może zdecydować o konieczności przeprowadzenia zebrania ogólnego. Wówczas wychowawcy tworzą wydarzenie w grupie “godzina wychowawcza”,  rodzice się dołączają o wyznaczonej  godzinie logując się na konto ucznia. Z wychowawcą możliwy jest także kontakt telefoniczny.

Harmonogram konsultacji

17. 11. 2020 r. (wtorek) – kl. Ia, Ib, IIa, IIb, IVa, IVb

18. 11. 2020 r. (środa) – kl. IIIa, IIIb, Va, Vb, VIa, VIIb

19. 11. 2020 r. (czwartek)- kl. VIb, VIc, VIIa, VIIIa